Hakkında

Mâna

İngilizce zaman (chrono) ve kapsam, inceleme (scope) manalarına gelen iki kelimeden türetilmiştir, çok boyutlu ve çok amaçlı bir zaman ölçerdir. Evrensel zamanın sembolü ve zamanların yöneticisi Satürn enerjisini de içinde barındırması sebebiyle seçilmiştir. Zamanın insana neler yaptığını ve insanın zamanla neler yaptığını inceleyeceğimiz, kapsamı yaşamın kendisini ve ötesindeki güçleri barındıran bir internet portalıdır.

Hedef ve Amaç

Kronoskop, kadim bir bilgelik olan astrolojiye modern bir yaklaşım sergiler. Astrolojinin üzerinde yükseldiği bu kadim değerleri saygıyla benimser ve uygular. Neo-Klasik ve Uranyen Astroloji dallarını danışanlarının amacına en uygun şekilde sentezleyerek maksimum oranda derinlik kazanmayı hedefler. Bu kadim bilgeliğin getirdiği etik ve ahlaki anlayış ile hareket eder.

Kova Çağı’nın getirdiği misyon anlayışı ile kendini bilme ve tanıma yolunda bir ayna, danışanlarının ve kitlelerin yeni ufuklar arayışında naçizane bir rehber, bu kutlu yolculukta güvenli bir durak olmak amacıyla kurulmuştur. Kendini şifaya, aydınlanmaya ve bilgiyi kitleler ile buluşturmaya adamış bütünsel bakışlı bir yaşam merkezinin temellerini atmak ister,  en yakın sürede bu yapıyı kitleler ile buluşturmayı arzular.

http://kronoskop.com/wp-content/uploads/2020/12/Under_Construction_Light-Gif.gif

Bizi Takip Edin

Sosyal Medya Hesaplarımız