Referanslar

Danışanlarımızın Geri Dönüşleri

Kronoskop ile yollarım hayatıma yeni bir şekil verme arayışında olduğum süreçte kesişti. Öngörü analizi ve solar return çalışmaları yapıldı. Bu çalışmalar yeni kapıların yaşamıma açılmasına vesile oldu. Açıkçası pek çok danışanın temel meselesi ilişkiler, maddi kaynaklar vb. gibi somut durumların olası geleceğine odaklanabiliyor. Aldığım hizmeti bu ve benzeri arzuların, beklentilerin ötesine koymak isterim. Manevi bir yol göstericilik, ruhsal bir öğretmenlik, spiritüel bir farkındalık içeren analizler yeni yaşamımın pusulası oldu. Kronoskopun sizlerin yaşamına da ışık tutmasını temenni ederim.

Esra T.

ASLAN
TERAZİ
YENGEÇ

Hızlıca güvenecek biri değilim, ama daha önce tanımadığım biri tarafından hiç bu kadar iyi anlaşıldığımı hissetmemiştim. Yargılamadığı, paylaştığı bilginin derinliğini anlamama ve hissetmeme izin verdiği için kendimi rahat hissettim. Hayatımda nasıl ilerleyebileceğim konusunda bana çok fazla derinlik ve perspektif kazandıran ve pek çok açıdan özgürleştiren bir deneyim oldu. Mutlaka tavsiye ediyorum! Sevgi dolu bir şekilde ruh çalışmamda bana rehberlik ettiğin için ve sağlıklı yaşam yolculuğumun harika bir parçası olduğun için teşekkür ederim.

Gökçe U.

BALIK
AKREP
YAY

Danışmanlık tecrübem anlatılanlardan çok uzak bir deneyim oldu. Bilge bir rehber ve yol gösterici gibi kendi içime ışık tutmamı sağlayan, çözemediğim bir takım tekrar eden sorunlarıma öneriler sunan, yaratamadığım olasılıkları yaratma cesareti veren, bilmediklerimle ve görmeye cesaret edemediklerimle yüzleştiren, bildiklerimin ise altını çizerken hayran bırakan bir sistemin farkındalığıyla sarsıldım. Bunların hepsi evrenle ve kendimle yeni ve daha güçlü bir bağ kurmamı sağladı. Doğru bir rehberliğin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha hatırladım. Teşekkürler Kronoskop.

Ece E.

YENGEÇ
YENGEÇ
OĞLAK

Kronoskop aracılığıyla öznel kozmik gerçekliğime anlaşılır ve kolay bir yoldan ulaştım. Hakan Bey’in doğru rehberliği ve makro/mikro arasındaki ilişkiyi iyi çözümlemesi, varlığıma ve yoluma anlam kattı. Bu deneyim için teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunarım.

Hakan H.
TERAZİ
YAY
TERAZİ

İlk profesyonel astroloji danışmanlığımı Kronoskop üzerinden aldım. Zorlu bir Satürn transitinin etkisi altında süreci detaylı bir şekilde kavramama ve anlamama yardımcı olan Hakan Sarı’ya rehberliği için teşekkürlerimi sunarım. Yolu açık olsun.

Özlem A.
YENGEÇ
BOĞA
AKREP

Geri Bildirim Bekleniyor….

YENGEÇ
ASLAN
OĞLAK

Geri Bildirim Bekleniyor…

LEO
VIRGO
ARIES

Geri Bildirim Bekleniyor…

TAURUS
LEO
PISCES

Geri Bildirim Bekleniyor…

PISCES
CAPRICORN
CANCER

Geri Bildirimleriniz Bizler İçin DeğerliGeri Bildirim Formu

Servislerimiz hakkında geri bildirim yaparak hizmet kalitemizi değerlendirebilir, talep ve arzularınızı bizlere iletebilirsiniz. İzin vermeniz durumunda bildirimleriniz bu sayfada yayınlanır.

    http://kronoskop.com/wp-content/uploads/2020/12/Under_Construction_Light-Gif.gif

    Bizi Takip Edin

    Sosyal Medya Hesaplarımız