Servislerimiz

Bireysel Danışmanlık Doğum Haritası Analizi

Her doğum haritası eşsizdir, parmak izleri gibi. Doğum haritaları, yaşam boyunca devam edecek olan enerjisel uzantıların incelendiği bir kılavuz gibidir, bu enerjetik planları inceleme yoluyla; danışanlar hakkında kapsamlı ve derin bilgiler edinir, bu bilgeliğin getirdiği etik ve ahlaki anlayış ile danışanlara ayna tutarak gizli kalmış yönlerine ışık tutmayı, gölge taraflarının bilinçlenme yoluyla kabulünü ve nice yüzleşmeyi, dönüşümü kapsayan bir yolculuğa çıkarız. Bu yolculuk ‘’ben’’ e doğru gerçekleştirilir ve bireysel gerçekliğe aralanan kapının anahtarı niteliğindekli serüveni, profesyonel ekibimiz ve doğru rehberler eşliğinde gerçekleştiririz.

Bireysel DanışmanlıkTransit Haritalar Analizi

Transitler, aktüel gökyüzü yerleşimlerinin, kişilerin doğum haritasına yaptığı etkileşimleri analiz etmek ve anlamak için kullandığımız tekniklere verilen genel isimdir. Transitler, yapısı itibariyle geleceğe yönelik durumları ve olayları baz alırlar. Danışanların o an bulundukları duygu, düşünce ve enerji planlarının analizi yapılarak, geçmiş ve gelecek ekseninin arasında olasılıkları kesinleştirmeye çalışarak hem negatif hem pozitif ihtimalleri inceler ve sunarız.D anışmanlığın alındığı tarihten itibaren 1 yıl süreyle “Sizi neler bekliyor?” sorusu temel alınarak yola çıkılır. Bireyleri bekleyen etkileri, dönüşümleri ve değişimleri, yol ayrılıklarını, gelişimleri veya geri düşüşleri anlamaya çaba sarf ettiğimiz danışmanlık türüdür.

Bireysel ve Grup DanışmanlığıSinastri Analizi

Sinastri, yani eşleşim haritaları ikili ilişkiler ekseninde gelişen her türlü ilişki modeline uygulanabilir bir danışmanlık türüdür. En fazla tercih edildiği ve bilindiği alan kadın-erkek ilişkileri için kullanılanıdır ancak bu kullanım alanı ile sınırlı değildir. İşveren – çalışan, çocuk – ebeveyn, kişi ve kurum, kişi ve mekan gibi bir çok alana uygulanabilir ve çeşitlendirilebilir. Kompozit haritalar ise birden çok haritanın bir araya getirilmesiyle oluşturulmuş yeni bir haritadır. Orta noktalar tekniği kullanılarak ortaya çıkarılan yeni haritalarda ilişkili şeylerin arasındaki uyum ve analiz farklı bir perspektiften ele alınır. Sinastride etkileşimler önemli iken, kompozit haritalar ilişki kurumunun veya ilişkili kişilerin kendisi hakkında olanı bizlere verir, bir nevi ilişkiler için doğum haritası niteliği taşırlar.

Danışmanlık Ücretleri

Coğrafi Astroloji analizi için belirtilen ücret tek lokasyon içindir. Ekstra her lokasyon için +100 TL ücret artırımı mevcuttur.
Seçim Astrolojisi analizleri için belirtilen fiyat 1 aylık zaman dilimi içindir. 3 veya 6 aylık zamansal seçimin olduğu senaryolarda fiyatlar farklılık gösterir.
Detaylı bilgi ve sorularınız için bilgi@kronoskop.com adresine mail atınız. Öğrenciler için %15 indirim uygulanmaktadır.

Coğrafi Astroloji Analizi300 ₺

İlişkiler Astrolojisi Analizi600 ₺

Transit Haritalar Analizi700 ₺

Doğum Haritası Analizi800 ₺

http://kronoskop.com/wp-content/uploads/2020/12/Under_Construction_Light-Gif.gif

Bizi Takip Edin

Sosyal Medya Hesaplarımız